Ringvardad

DROPSi Basic ringvardad on saadaval pikkustes 40, 60 ja 80 cm. Neil on peened otsad ja ühtlane üleminek vardalt tamiilile, mis on mõnusalt elastne ning ning seetõttu on nendega mõnus kududa.

Vardad suurustes 5,50-10 mm on valmistatud parimast kasepuidust. Kask on palju tugevam, kui bambus, ning seetõttu on võimalik vardaotsad teha teravamad ning nendega on silmuseid lihtsam läbikududa.

Alumiiniumist ja kasepuust vardad ning heegelnõelad on kõrgeima kvaliteediga. Nad on siledad ja silmused libisevad vardal kergesti edasi. Kasutades alumiiniumist või kasepuust vardaid, on kudumine vaikne, neid on mugav hoida ja võid kududa tunde, ilma et käed väsiks.

DROPS Pro ringvardad – need väga populaarsed läikivad ringvardad on teravama otsaga, perfektse üleminekuga ja hästi painduva kaabliga ning väga mõnusad kududa. Silmused libisevad vardal kergelt ja see teeb kudumise lausa naudinguks!
DROPS Pro on saadaval pikkustes 40, 60 ja 80 cm ning suurustes 2,0 mm kuni 10 mm.

DROPSi Trend ringvardad - need plastikvardad on unikaalsed, väga dekoratiivsed ja iga suurus on saadaval erinevas pastelltoonis. Vardad on kerged ja nendega on mugav kududa. Suurused 5,5 mm kuni 20 mm, tamiilipikkusega 40, 60 ja 80 cm.
Järjesta: Kokku 47 toodet